MājasPar mums

PAR MUMS

Sensenos laikos Dievs radīja pasauli – zaļu zāli, kokus, zilas debesis, sauli, jūru un visu skaisto, ko baudam vēl šobaltdien. Kādu dienu Dievs saprata, ka kādam ir jāvalda pār šo brīnišķo pasauli, un Dievs radīja cilvēkus. Kādā skaistā, saulainā dienā uz Zemes pienāca kārta doties arī mazajai meitenītei Sārai. Sāra ļoti uztraucās par jauno dzīvi uz zemes, jo te Paradīzē viņai jau viss bija pierasts. Dievs teica: “Neuztraucies, mīļo bērniņ, es tev līdz sūtīšu eņģeli, kas tevi sargās, iemācīs gan smieties, gan priecāties par dzīvi uz Zemes.”
Tā kādā jaukā, saulainā dienā Sofijai piedzima mazā Sāra. He! Brīnumaini, bet raudāt viņa jau mācēja no pirmās sekundes. Tā pamazām mazā Sāra auga un mācījās smieties, staigāt un rotaļāties. Ikdiena pagāja diezgan lielā steigā. Māmiņa Sofija katru rītu veda mazo Sāru uz bērnudārzu, diena pagāja strādājot, pelnot iztiku ģimenei. Sāra mācījās dejot, dziedāt, lasīt un draudzēties ar citiem bērniem. Laiks ātri ritēja un Sārai tuvojās jau piektā dzimšanas diena. Kādu rītu Sofija pajautāja Sārai: “Kas tu vēlētos būt, kad izaugsi liela?” Sāra klusi atbildēja : “Māmiņ, pirms es izaugu liela, es vēlētos nokļūt īstā ballītē pie maniem mīļākajiem pasaku varoņiem!”…Sofija neko neatbildēja, sabučoja mazo Sāru, novēlēja viņai jauku dienu un aizskrēja savās ikdienas gaitās.
Nākamā diena bija Sāras piektā dzimšanas diena. Jau no paša rīta Sāru gaidīja pārsteigums, māmiņa uzdāvināja īstu princešu kleitu. Diena pagāja, gatavojoties vakara svinībām, jo bija gaidāmi īpaši viesi. Ciemos ieradās vecmāmiņa ar vectētiņu, kas bij pārģērbušies par rūķīšiem Smurfiem, krustvecāki, kas bij pārģērbušies par Vinniju Pūku un Sniegbaltīti, mazā māsīca bij ieradusies Hello Kitty kleitiņā, brālēns bij pārģērbies par Mc queen mašīnu un Sofija bij pārģērbusies par Disney Minniju. Tā tik bija ballīte! Torte, dejas, smiekli! Laiks ātri pagāja un pienāca vakars. Viesi devās mājup, bet mazā Sāra ielīda māmiņai klēpī, samīļoja un sagurušā balsī noteica: “Tagad es zinu, kurš ir mans eņģelis!”……un saldi aizmiga.
Vai arī Jūs vēlaties piepildīt savu bērnu sapņus? Mēs palīdzēsim Jums tos realizēt!
Tavs Multenis.lv