MājasKas ir Šambala?

KAS IR ŠAMBALA?

Par Šambalu tiek dēvēta Tibetiešu budistu leģenda, kuras pamatā ir stāsts par mītisku un slēptu karaļvalsti, kas atrodas Āzijā. Par Šambalu ir minēts daudzos svētajos rakstos, kur tā tiek attēlota kā budistu svētā zeme vai viena no garīguma augstākajām formām. Arī rietumu kultūrā austrumu garīgās mācības paliek arvien populārākas un līdz ar to arī īpašā veidā mezglotās rokassprādzes.
Ikvienai Šambalas aprocei, atkarībā no tās krāsām, izskata, stila un izmantoto materiālu daudzveidības, ir sava nozīme. Šambalas aprocēs izmantotajiem akmeņiem ir dažādas īpasības un tie ir paredzēti daudzveidīgiem mērķiem, kā ,piemēram, dziedinošas īpašības, aizsardzības funkcijas un personas iekšējās pasaules sabalansēšanas īpašības. Katra dabīgā minerāla īpašības ļoti spilgti iedarbojas tieši uz bērniem –aizsargājot un attīstot mazās personības.
Aprocēs izmantotie akmeņi:
1) Ahāts – tie aizsargā cilvēku no radiācijas iedarbības. Indijas Ajūrvēdā ahātu rekomendē bērniem, jo tas nomierina un izkliedē bailes, palīdz bērna fiziskai attīstībai. Tumšās krāsas ahāti ir spēcīgākie aizsargi no visa sliktā.
2) Ametists – ārstē nervu sistēmu, remdē dusmas, aizkaitinājumu un uzbudinājumu, garīgās sāpes un satraukumu, nomierina un attīra domas, līdzsvaro garastāvokli, aizvada visu elektroierīču elektromagnētisko starojumu. Stiprina atmiņu, koncentrēšanās spēju. Harmonizē visus apziņas līmeņus, veicina daudzpusīgu personības attīstību, labestību, mīlestību, līdzcietību, cerību, veselību.
3) Fluorīts – stimulē augšanu, attīra prātu un iedvesmo radošai domāšanai. Īpaši ieteicams bērniem līdz septiņu gadu vecumam, jo palīdz kaulu sistēmas nostiprināšanai. Pasargā no radioaktīvā starojuma.
4) Hrizokols – palīdzēs pret kakla sāpēm, klepu, bronhītu, kā arī vairogdziedzera funkciju stabilizēšanai. Tā saved kārtībā nervu sistēmu, mazina stresu, palīdz pret bezmiegu. Tāpat tiek uzskatīts, ka hrizokolai piemīt arī dezinficējošas īpašības, kas spēj iznīcināt mikrobus, tādēļ tā ir ieteicama kā profilakses līdzeklis pie infekciju saslimšanām, kā arī labs līdzeklis cīņā ar galvassāpēm. Veicina komunikācijas spējas.
5) Kalnu kristāls – rada, aktivizē un saglabā enerģiju, noņem apkārtējās vides negatīvo enerģiju. Iesaka vienmēr nēsāt līdzi, jo tas aizsargā un palīdz saglabāt līdzsvaru visās dzīves jomās. Naktī gādā par mierīgiem sapņiem, atbrīvo no murgiem. Nostiprina atmiņu, palīdz koncentrēt uzmanību.
6) Kvarcs – absolūtas veselības simbols, mīlestības un harmonijas akmens, kas spēcīgi iedarbojas uz sirds čakru un attīsta spēju mīlēt. Atver sirdi un sniedz emocionālu līdzsvaru. To uzskata par labāko sirds čakras akmeni. Tas noņem emocionālu spriedzi, stresu un nogurumu, mazina dusmu lēkmes un aizkaitinājumu.
Katra aproce ir unikāla, pagatavota 1 eksemplārā. Pieņemam arī individuālus pasūtījumus.