MājasKĀ iepirkties

KĀ IEPIRKTIES

Kā iepirkties?
1) Pievienojiet izvēlētās preces grozam!
2) Reģistrējieties, norādot precīzu kontaktinformāciju!
3) Apstipriniet pasūtījumu!
4) Ja esat apstiprinājis pasūtījumu, automātiski uz Jūs norādīto e-pastu tiks nosūtīts informatīvs rēķins!
5) Gaidiet – drīzumā ar Jums sazināsies mūsu pārdošanas nodaļa, lai apstiprinātu saņemto pasūtījumu un nosūtītu Jums priekšapmaksas rēķinu!
6) Preču piegāde notiek 2 – 3 darba dienu laikā ar Latvijas Pasts starpniecību (3,50 EUR) vai Omnivas pakomāti (2,90 EUR. Piegādes maksa tiek iekļauta priekšapmaksas rēķinā. Pasūtījumiem virs 40 Eur piegāde par brīvu.
Piedāvāto preču attēli ir apstrādāti, tāpēc apģēbi ,apavi un aksesuāri, kurus pasūtat, dzīvē var izskatīties nedaudz savādāk.
Ikviens, kas iegādājas preci Multenis.lv , 14 (četrpadsmit) dienu laikā no pasūtījuma var preci atgriezt un atgūt naudu. Transporta izmaksas netiek atmaksātas, tās sedz pats pircējs.
Atgriešanas vai maiņas precēm jāatbilst šādiem kritērijiem:
1. Preces nevar būt lietotas vai kā citādi bojātas – tām jābūt tādām kā saņēmāt. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu un birku – pretējā gadījumā preces atgriešana var tikt atteikta.
2. Naudas atgriešana notiek nedēļas laikā pēc tās atpakaļsanemšanas dienas.
3. Preces atgriešanai būs nepieciešams aizpildīt Anketu un Prasījuma pieteikumu. Lūdzam sazināties ar mums, mēs ums nosūtīsim nepieciesamās dokumentācijas paraugus – preci atgriezt kopā ar aizpildītajiem dokumentiem.
Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu rakstiet uz e-pastu hallo@multenis.lv